argetim
DJ DAGZ ngacmon Einxhel: Nëse kam një nder, s’e shfrytzoj me ushqim! Je për propozim
Teksa DJ PM është duke ngacmuar Sarën, shoku i tij, Arbri, është kapur me Einxhel. Në çdo ambient të shtëpisë ai gjen kohën ta ngacmojë. Së fundmi, Arbri e ka thumbuar gazetaren e njohur. Ai i ka thënë Einxhel, se...
“E pacipë, pipiruckë!”/ Arjani Konomi kërkon falje për sjelljen ndaj Alvisës: Më ra tensioni!
Kanë bërë mjaft bujë dhe jehonë rrëfimi i Alvisës, e cila deklaroi të shtunën në 'Për'puthen Prime', se ka qenë  viktimë e dhunës fizike nga ish i dashuri i saj, Hyseni, duke ngjallur reagime të forta nga ndjekësit e këtij...
Nuk ka qetësi në shtëpi! Donaldi dhe Iliri nisin sherrin: Nuk tregove respekt!
Donaldi dhe Iliri i janë rikthyer sërish debateve. Teksa kanë qenë duke ngrënë drekë ata janë ngacmuar sërish për situatën e krijuar disa ditë më parë. Arsyeja e ‘sherrit’, është krahasuar më stërvitjen që banorët kanë pasur sot me disa...
Ish i dashuri i Bora Zemanit ‘nxehet’ keq: Nuk e shoh Big Brotherin, pata edhe ftesë!
Vin Veli, ish-partneri i Bora Zemanit është ngacmuar sot në një studio televizive. Ai është pyetur nëse e sheh Big Brother dhe DJ i njohur është shprehur se nuk e inspiron diçka aty, prandaj nuk e sheh. Megjithatë, vajzat në...
Habit Semi: Do doja që në Big Brother të vinte Bojken Lako!
Semi është një nga konkurrentet më të përfolura në BB Vip. Më së shumti ajo ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të miqësisë me Donaldin dhe lidhjes që ka pasur me Bojken Lakon. Mirëpo, duket se ajo vazhdon...
Me fustane, paruke e “make up”, djemtë e BBV “transformohen” në femra
Një episod i pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Big Brother VIP Albania, ku banorët kanë vendosur të vishen dhe trukohen si femra. Kjo gjë ka shkaktuar mjaft të qeshura te personazhet femra të BBV dhe te teleshikuesit që...
Skandal në “Për’puthen”/ Befason Hyseni: Kam qenë i lidhur me Alvisën gjatë kohës së programit
Një skandal i vërtet është shënuar në "Për'puthen", ku duket se një prej ish-konkurrentëve të emisionit, Hysen Rama ka zbuluar se ka qenë i lidhur me Alvisën gjatë kohës së programit. Hyseni ka befasuar publikun në "Për'puthen Prime" teksa tregoi...
Donaldi tregon vendin më të çmendur ku ka bërë seks
Mbrëmjen e djeshme, banorët e BB Vip kanë luajtur lojën e sinqeritetit. Ata duhet ti bënin pyetje njëri-tjetrit dhe më pas të përgjigjeshin. Një nga pyetjet që i është bërë Donaldit, ka qenë paksa e sikletshme, por ai është përgjigjur....
Publikohen fotot/ Bashkëjetoi një vit me të, zbulohet ish e fejuara e Granitit
Granit Cana është një nga banorët më të përfolur në Big Brother VIP Albania. Në një nga rrëfimet e tij, ai i ka treguar Fifit se dikur ka pasur një lidhje të komplikuar dashurie me një vajzë, madje ai shprehu...
Arjola Demiri harron sërish kamerat, nxjerr pjesët intime para emisionit
Arjola Demiri është një nga konkurrentet e BB Vip. Brenda shtëpisë ajo është shfaqur pa komplekse, si duke treguar historitë e saj, ashtu edhe me veshjen e saj. Së fundmi, ajo ka veshur një fustan të verdhë, që i nxjerr...
Semi-Donaldit: A më ke xhan ti mua?
Semi dhe Donaldi janë dy banorët e BB Vip, të cilët nuk ndahen asnjëherë nga njëri-tjetri. Madje ata në disa momente duken edhe më shumë se shokë, por kjo është hedhur poshtë nga të dy, pasi në mes është Bora,...
Kontrabandim me migrantë, gjendjen 23 shtetas të Sirisë në një kombi
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy të dyshuar, shtetas të Kosovës për shkak se në automjetin e tyre kombi me targa vendore me të cilin kishin qenë duke udhëtuar, njësiti policor gjatë kontrollit ka gjetur 23 persona...
Habit 32-vjeçarja, ish-mësuese: S’bëj dot punë normale, jam shumë s*ksi!
Një modele ka pohuar se nuk mund të gjejë një punë 'normale' sepse është shumë seksi dhe provokuese, prandaj dhe intervistuesit mund të mos fokusohen tek aftësite e saj, por tek ajo vetë. Amy Kupps , 32 vjeç, ka qenë...
DENONCIMI/ Ledjana e ‘Përputhen’ dështon në ‘Giveaway’, premton 10k followersa dhe i blen fake! Ikin për tre ditë
Ledjana Prenga, është një nga ish-konkurrentet më të njohura të Përputhen, e cila ka tërhequr shumë vëmendje në lidhjen e komplikuar me personazhin Mevlan Shaba. Që të dy ata, ishin në qendër të mediave në kohën kur nuk vendosnin dot...
Burri i Fjolla Morinës reagon pas arrestimit të saj: Drejtësia do fitojë, je e pafajshme!
Fisnik Syla ka reaguar për herë të parë pas arrestimit të Fjolla Morinës. Bashkëshorti i këngëtares ka publikuar disa foto nga dita e dasmës, që u mbajt në Maldive ndërkohë që këngëtarja ishte në kërkim nga policia. Biznesmeni shprehet se...
Radhë të gjata makinash, i riu bën dush teksa po priste në kufirin kroat
Një video nga vendkalimi kufitar Bregana në Kroaci u shfaq në rrjetet sociale, e cila bëri shumë njerëz për të qeshur. Një nga udhëtarët që u gjend në një kolonë të gjatë filmoi një burrë duke bërë dush, pranë karvanit...
Dua Lipa nuk ndalon së bëri shqiponjën, i tregon gjithë botës se sa krenare është që ka “gjak shqiptari”
Prej disa ditësh, në Shqipëri ndodhet artistja e njohur me famë botërore Dua Lipa. Ajo është një yll botëror dhe një vajzë tipike shqiptare, e thjeshtë dhe krenare. Pas vizitës së saj në Tiranë, Dua Lipa vizitoi edhe qytetin historik...
Daily Mail shkruan për gjyshërit e Rita Orës e Dua Lipës që dikur ishin shokë
Gjyshërit e Rita Ora dhe Dua Lipa mund të shihen duke shijuar një pije në Kosovë në vitet 1960 në një imazh nga arkiva, i cili ka qarkulluar në mediat sociale, shkruan Daily Mail. Në imazhin e postuar nga babai...
Bebe Rexha flet për raportet e acaruara të këngëtareve shqiptare me famë botërore
Në një intervistë për tabloidin britanik The Sun, këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha promovoi albumin e saj të dytë , “Better Mistakes”, i cili u publikua me 7 maj. Këngëtarja ishte me shpresë se do të ndodhte një...
Tuna bëhet nënë për herë të dytë, vjen reagimi i Patrisit
Gjatë ditës së sotme artistja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna është bërë nënë për herë të dytë. Ajo zgjodhi që shtatzëninë ta mbajë larg syrit të mediave, duke lajmëruar vetëm pasi e solli në jetë djalin. Edhe pse në rrjet pati...
Modelja ruse e bën tatuazh fytyrën e reperit kosovar
Don Xhoni u bë i famshëm falë paraqitjes së tij në emisionin “Gjoni Black”, ku tregoi aftësitë e tij si reper. Pasi ka publikuar videon në rrjetet sociale, interpretimi i tij filloi të shpërndahet me të madhe dhe rap-artisti ka shumë...
Zbardhen mesazhet e përsonazhit të çuditshëm Vali Corleone para arrestimit (VIDEO)
King Vali Carleone është arrestuar disa javë më parë nga Policia e Kosovës për posedim të armëve dhe substancave narkotike. Por, duket se personi më i përfolur në Kosovë ka një storie tjetër për të treguar për arrestimin e tij,...
Nëna e Rita Ores krenare me origjinën, nxjerr foto me veshje kombëtare
Vera Sahatçiu , apo ndryshe njihet si Vera Ora është nëna e këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora. Ajo ka shumë ndjekës në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan imazhe dhe video të ndryshme si nga karriera profesionale duke ndihmuar...
Avdullah Hoti bëhet me makinë të re, nga Opel kalon në BMW
Sa ishte kryeministër i Kosovës, Avdullah Hoti, voziste një makinë jo shumë të shtrenjtë. Në media ka qarkulluar lajmi se Hoti vozit një veturë të markës, OPEL VECTRA. Por si duket ish-kryeministri “ka kursyer para” gjatë kohë në ekzekutiv për të...
Arrestohet Vali Corleone, iu gjet armë e kokainë
I njohuri me emrin ‘Princ Valentino Corleone’, gjatë ditës së djeshme është ndaluar nga Prokuroria Themelore në Gjilan. Lajmin e ka konfirmuar edhe kryeprokurori i Prokurorisë në Gjilan, Arben Kadriu. Kadriuc ka thënë se Vali Corleone është ndaluar për shkak...
Sa i kushton Vjosa Osmanit grimi te make-up artistja e njohur Sellma?
  Fotografia me presidenten e vendit, Vjosa Osmani, e cila u publikua nga grimerja më e suksesshme, Sellma Kasumoviq, u bë virale në rrjetet sociale. Kjo fotografi u komentua aq shumë, sa që dikush nga ndjekësit u shpreh ndaj Sellmës:...
Aktorja kosovare nuk qëndroi dot e mbyllur, udhëton drejt Dubait
Ndërkohë që në Kosovë nga sot kanë nisur masat e reja të izolimit, që ndalojnë qarkullimin përveç nevojave esenciale, aktorja kosovare Arta Elezaj duket se ka gjetur zgjidhjen për të mos u mërzitur duke qëndruar në shtëpi. Ajo ka udhëtuar...
Sërish provokon Rita Ora, del pa të brenshme
A ju duhet sikur ka të brendshme Rita Ora në këtë foto? Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, kohët e fundit duket se është bërë mjaft provokative. Ajo tash e sa kohë po qëndron në Australi, ku është e...
“T’duket vetja King, po je P****!” Escobars degjeneron Noizyn në DISS-in e ri
Mesa duket reperi Escobars i është rikthyer lojës fuqishëm me një DISS lyrical “dethrone” për reperin e konsideruar si ikonën e adoleshentëve të 9-vjeçares, Noizyn. I ftuar në emisionin e Meriton Mjekiqit, me një tekst thumbues i ka vënë në...
Adriana Matoshi publikon rezultatin e testit: Nuk jam me COVID
Sot është raportuar se deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, është e infektuar me COVID-19, e pavarësisht kësaj, ajo ka marrë pjesë në seancën për votimin e Presidentit, të premten dhe të shtunën. Por Matoshi i ka mohuar këto pretendime....
Një grua nudo në mes të emisionit godet me tullë prezantuesen (VIDEO)
Në një emision të një televizioni në Rumani, ka ndodhur një ngjarje aspak e zakontë. Në pamjet e bëra virale në rrjete sociale, shihet një grua tërësisht e zhveshur teksa vrapon në mes të studios dhe tenton të godasë me...
U bë virale në TikTok, shitet 500 mijë dollarë (Video)
Nathan Apodaca përdorues i TikTok , disa muaj më parë kishte publikuar një video në aplikacionin TikTok me emrin 420doggface208. Sot kjo vieeo mund të blihet për të paktën 500 mijë dollarë. Video 23 sekondëshe e postuar në shtator 2020 e...
Mjekët i dhanë vetëm 1 për qind shanse, 18-vjeçari shpëtoi mrekullisht
Kishte vetëm 1 përqind shanse që të ecte sërish, por fati ishte me të dhe ia doli. Në atë kohë, Michael Wright ishte 17-vjeç, kur mori pjesë në sfidën e hedhjes nga lartësia në ujin e akullt. Hedhja shkoi keq...
Skandaloze! 8-vjeçarja zyrtarizon lidhjen e dashurisë, nëna është dakord
Milana Makhanets, një vajzë 8-vjeçare  nga Ukraina, ka njoftuar se është në një li dhje dashurie me një djalë 13-vjeçar të quajtur Pasha Pai. Vajza është blogere e cila mburret me mbi gjysmë milioni ndjekës në Instagram. Djali adoleshent është...
Dua Lipa kollitet gjatë “Grammyt”, bëhet virale (VIDEO)
Këngtarja Kosovare Dua Lipa shihet në një video duke u kollitur dhe më pas kërkon ujë nga dikush afër saj është bërë shumë e kërkuar në internet. Dua ishte sivjet ndër yjet më të përfolura në ceremoninë prestigjioze të çmimeve muzikore “Grammy”...
Tayna publikon videoklipin e ri me artisten e njohur Ivorian Doll (VIDEO)
WTF është titulluar kënga e publikuar  nga artistja e njohur kosovare, Tayna në bashkëpunimin me ndërkombëtare, Ivorian Doll. Në këtë videoklip, Tayna paraqitet tejet seksi dhe me veshje  provokuese. Menjëherë video ka grumbulluar shikime. Video është publikuar premierë mbrëmjen e së enjtes....
Nëse na sulmojnë alienët, Arnold Schwarzenegger do të ishte lider i botës
Në një sondazh britanik se kush do të ishte i pajisur më së miri për të trajtuar skenarin e ditës së fundit nëse alienët pushtojnë ndonjëherë planetin tonë, Arnold Schwarzenegger u vendos në krye. Sipas 2,000 britanikëve, ylli i “The Terminator” dhe...
Binjakët ngatërrojnë nuset
Ellwanda dhe Ellwindi janë dy binjakët identikë që janë martuar me dy motra identike në një qytezë të Indonezisë. Ata janë bërë shumë të famshëm. Ellwanda Julianop Hidayat, 20 vjeç u dashurua fillimisht me 19-vjeçaren Rani Nurhaeni, në shkollën e...
Tea e prekur: Më uruan vdekjen…
Pas lajmit të bujshëm kur u zbulua se ish-konkurrentja e Përputhen Tea Trifoni ishte në një lidhje me Beart Rexhepin dhe jo me Andi Shehun, ka vendosur të reagojë për të dytën herë publikisht për publikun që e ndoqi dhe...
Zbulohet e shkuara e Antonelës, dikur e martuar me këngëtarin shqiptar
Konkurrentja e re në emisionin e përputhjes së çifteve, Antonela Berisha ka tërhequr vëmendjen e publikut nga deklaratat e saj thumbuese, por edhe nga veshjet e saj të shtrenjta. Vajza që hyri në emision pak ditë më parë, është stiliste...
Ledjana, vajza me forma “burrërore” flet për operacionet plastike: Më kanë zili vajzat
Një ndër konkurrentet më të reja të Përputhen, është Ledjana, vajza stomatologe e cila ka ngjallur shumë komente në rrjet përsa i përket pamjes së saj. Në puntatën e sotme asaj iu lexuan disa nga komentet e bëra në rrjetet...
Shpërfytyrohet tërësisht në fytyrë nga operacionet plastike këngëtari me famë botërore
Këngëtari me famë botërore, The Weeknd gjithmonë është paraqitur para publikut me performanca dhe veshje dalluese në vitet e fundit, por në videoklipin e tij më të ri, artisti ka marrë një pamje tërësisht tjetër. The Weeknd, emri i vërtetë...
Takim i pazakontë! Melisa dhe Mevlani takohen pas mullarit dhe nuk mungojnë puthjet e përqafimet
Ditën e sotme në “Përputhen” u transmetua takimi i dytë i Melisës dhe Mevlanit i cili vjen pas dy takimeve radhazi me Sindin. Ky takim u kërkua nga vetë Melisa për t’u sqaruar më tepër për takimin e parë dhe...
“Je shumë e vogël”, takimi i Sindit me Fatjonin nervozon Mevlanin: Mos u mundo të hedhësh baltë!
Ditën e sotme në emisionin “Përputhen” u transmetua takimi mes Sindit dhe Fatjonit i cili ishte i papritur dhe u cilësua si pa shumë të përbashkëta mes tyre. Por edhe pse ky takim ishte i ‘ftohtë’ arriti të ngjallë shumë...
Përgënjeshtrohet lajmi se njiheshin më parë, Andi dhe Tea i përgjigjen Shqipes: Të të vijë turp!
Para pak ditësh ish-konkurrentja e “Përputhen”, Shqipe Hysenaj publikoi në Instagram një foto duke pretenduar se Andi dhe Tea njiheshin shumë kohë para se të ishin pjesë e emisionit. Në lidhje me këto foto që shkaktuan shumë polemika në rrjet...
Me lot në sy dhe plot emocione, një Melisa “tjetër” flet për familjen
Takimi mes Andit dhe Melisës ditën e sotme na tregoi shumë gjëra të reja për dyshen që nuk na i kishte treguar deri më tani në takimet e mëparshme. Distanca fizike mes tyre në këtë takim nuk i pengoi që...
“Kur do luajmë kalçeto”, takimi Andi-Melisa zbulon interesa të veçanta për dyshen
Emisioni “Përputhen” nisi ditën e sotme me takimin e Andit dhe Melisës i cili ishte i veçantë dhe zbuloi shumë detaje nga dyshja e cila deri më tani kishte treguar gjëra krejtësisht të tjera në takimet e mëparshme. Dyshja kishte...
“Jam i turpshëm”, me metër në takim! Andi frikësohet nga Melisa
Dita e sotme në emisionin “Përputhen” ishte plot me surpriza dhe takime. Emisioni nisi me kërcimin e Teas me Andin i cili ishte plot emocion nga ana e të dyve, u pasua më pas nga takimi i Teas me Erlindin...
“Ende e vogël për martesë”, Tea dhe Erlindi me mendime të kundërta për lidhjet serioze
Edhe pse në fillim të emisionit Andi kërceu me Tean, ditën e sotme në “Përputhen” ishte radha e takimit mes Teas dhe një prej djemve të rinj Erlindin. Takimi nisi shumë bukur me biçikleta rreth liqenit, por kjo nuk e...
“Je bërë shumë e …” E ftoi në kërcim dhe i përshpëriti në vesh, çfarë i tha Andi sot Teas?
Kërcimet e javës së kaluar duket se ringjallën ndjenjat dhe emocionet te një prej çifteve të para në “Përputhen”. Ditën e djeshme ishte moderatorja e këtij emisioni që risolli në vëmendje këto kërcime dhe ngacmoi paksa djemtë me zgjedhjet e...
Andi bën deklaratën e papritur: Do të ftoja Tean në takim, kemi gjëra për të sqaruar
Java e kaluar në emisionin “Përputhen” ishte plot emocion kur nga një kërcim falenderues i Anës ndaj Eminit, edhe vajzat e tjera u ftuan në kërcim nga djemtë e tjerë. Panajoti vallëzoi me Tean, Mevlani me Sindin, Melisa me Andin, Ana...
A ke bërë seks në takim të parë? Elvisi vë në siklet Anën, por përgjigjia e saj e befason
Takimi i parë mes Anës së dytë dhe Locos i cili sapo u shkëput nga tre takime radhazi me Tean shkoi shumë mirë dhe të dy e konfirmuan një gjë të tillë, duke shtuar se ka edhe një kimi të...
Çudit Elvisi: Femra, zonjë në rrugë dhe bushtër në shtrat, Ana e mbështet
Ditën e sotme në emisionin “Përputhen” u transmetua takimi i parë mes Ana Kaurit dhe Elvisit( Loco).  Që ditën e djeshme që u shfaq pjesa e parë e takimit u duk se takimi i tyre po shkonte shumë mirë dhe...
Andi shpërthen kundra Sindit: Mos më thuaj pusho, për mua i ke humbur të gjitha vlerat
Debatet në emsionin “Përputhen” ishin të shumta edhe ditën e sotme, pas deklaratës së fortë Sindit për Melisën kur i tha se e ‘jep për një kafe’. Të shumtë ishin ata që reaguan dhe replikuan me Sindin për këtë veprim...
U largua nga skena pas debatit me Sindin, reagon Melisa: Nuk e le për një kafe, por për dy
Ditën e djeshme në “Për’puthen” pati një përplasje mes dy vajzave konkurrente, Melisës dhe Sindit pas komenteve të Melisës për seksin dhe Sindit që i tha asaj ajo “e jep për një kafe”. Ndërkohë në emisionin e sotëm, Melisa tha...
“Nuk kanë qenë emocional lotët”, Elvisi bën deklaratën e papritur pas vallëzimit romantik me Tean
Tea dhe Elvisi janë ndër çiftet më të përfolura të kohëve të fundit në "Për'puthen". Takimet e tyre të njëpasnjëshme dhe emocionet që i dhuruan publikut ishin të shumta, por gjërat në takimin e fundit nuk shkuan ashtu siç priteshin....
Humb jetën në mënyrë misterioze ish-banori i “Big Brother”, ishte zhdukur prej 2 javësh
Haevy D (Colin Newell) një ish-banor i “Big Brother Celebrity” në Mbretërinë e Bashkuar ka humbur jetën në rrethana misterioze. Një mik i 47-vjeçarit konfirmoi lajmin se Haevy ishte ndarë nga jeta, ndërkohë sipas mediave britanike ai ishte zhdukur prej disa...
“Nga karakteri më pëlqen më shumë gjoksi yt”, Arjoni jep deklaratën e fortë në takimin me Anën
Në emisionin “Përputhen” çdo ditë ka surpriza dhe të papritura nga konkurentët dhe takimet që zhvillojnë me njëri-tjetrin. Ditën e sotme ishte takimi i Arjonit dhe një ndër vajzave të reja, Ana Kaurit. Takimi i zhvillua pranë një liqeni dhe...
Fjolla Morina e ndau nga gruaja? I dashuri i saj tregon të vërtetën dhe zbulon detaje të reja nga lidhja e tyre
Prej kohësh po qarkullon në faqet e revistave rozë dhe në web-et e showbizit, se Fjolla Morina e ka ndarë të dashurin e saj Fisnik Sylën nga ish bashkëshortja e tij. Mirëpo ditën e sotme përmes një postimi në Instagram,...
Përputhen/ Dhurata e Fationit bën që Ana dhe Bora të shpërthejnë në lot
Puntata e sotme e Përputhen është shoqëruar me emicione të forta, ku këtë herë ka qenë Ana dhe moderatorja Bora Zemani që kanë qarë. Një dhuratë që i ka ardhur Fationit ka bërë që dy vajzat të mos i mbajnë...
Largohet nga “Përputhen” dhe i nxjerr të palarat produksionit, postimet e Beartit në Instagram
Bearti konkurrenti i Përputhen i cili vinte nga Kosova është larguar nga emisioni dhe lajmin e ka bërë me dije përmes një postimi në Instagram. Bearti pati dy takime me Anën dhe me Tean dhe dukej se me Tean mund...
Kush është Melisa e “Përputhen” dhe çfarë po kurdis Mevlani që puthet me Shqipen?
Përputhen është kthyer në emisionin më të ndjekur të momentit ku ka thyer dhe rekorde klikimesh. Personazhet e tij janë më të komentuarit e momentit. Melisa është konkurrentja më e re e Përputhen e cila bëri bujë me hyrjen e...
Françeska Jaçe poston foto pa të brendshme, heq nga Instagrami futbollistin 23-vjeçar
Ish-konkurrentja e “Big Brother”, Françeska Jaçe ka fshirë nga Instagrami i saj futbollistin 23-vjeçar të Tiranës Albi Doka. Edhe ky i fundit ka vepruar njësoj, duke konfirmuar kështu njëherë e mirë ndarjen e tyre. Kështu Françeska është zyrtarisht single, dhe menjëherë...
Dikur shoqe e ngushtë me Kim Kardashian, sot e lidhur me futbollistin shqiptar?
‘PRIVE’ ka konfirmuar se ish shoqja e Kim Kardashian, Larsa Pippen po ashtu ish-bashkëshortja e basketbollistit legjendar Scottie Pippen ka një lidhje me futbollistin shqiptar Liridon Krasniqi. Larsa dhe Scotti ishin të matuar prej 20 vitesh, por vetëm para dy...
I fejuar me 23-vjeçarin, pasi tha se është gay Gabriel Garko merr vendimin e papritur
Pas “kryqëzimeve” që i kanë bërë për orientimin e tij seksual, Gabriel Garko ka marrë një vendim të papritur. I ftuar në programin ‘Non è la D’Urso’, aktori italian me famë botërore qartësoi se kjo do të jetë dalja e tij...
Hap zemrën Gabriel Garko: Kam jetuar 11 vite me një burrë, s’bëja s*ks me të dashurën
Bujë të madhe bëri në media deklarata e aktorit italian Gabriel Garko pasi i rrëfeu një publiku të tërë preferencat e tij homoseksuale. Ai zbuloi brenda shtëpisë së famshme “Grande Fratello Vip” para ish-të fejuarës së tij se se është gay....
Bëhet i gjallë Zogu i Tironës/ Ankohet se s’ka kush ia rruan mjekrën: Ç’a me bo…
Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tironës”, tashmë është lënë në arrest shtëpie, pas 5 muajsh burg. Ai ka publikuar foto duke u ankuar se nuk ka kush t’ia rruajë mjekrën dhe shprehet i brengosur për këtë fakt...
Fjolla Morina shkon në Gjykatë: S’du me i pa kamerat këtu
Këngëtarja shqiptare Fjolla Morina, e cila u arrestua pasi u kap me armë në makinë e saj në pikën kufitare të Morinës ka dalë ditën e sotme para gjykatës. Me kurriz të kthyer nga kamerat, apo përpiqej mos ta fokusonin...
Me pistoletë me 23 plumba në makinë, flet këngëtarja e njohur shqiptare: E harrova në çantë
Pasi u arrestua në pikën kufitare të Morinës për armëmbajtje pa leje, këngëtarja shqiptare Fjolla Morina u dërgua në paraburgim por aty gjendja e saj shëndetësore pësoi një kthesë të papritur dhe më pas u transportua për në spitalin e...
Këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në spitalin e Kukësit
U lidh me Izet Haxhinë dhe i kushtonte romane dashurie, ish-e dashura e tij shkodrane bashkohet me burrin: E menderosa!
Erjona Parruca, ish-e dashura e Izet Haxhisë u bë një nga personazhet më të përfolura në media për shkak të historisë pasionante në letra me këtë të fundit. Ata u ndanë në fund të janarit, kur ajo shoërtheu në një...
Ndryshon kategorikisht modelja e nxehtë shqiptare, mbulohet me shami: Fitoja lekë harram!
Para pak kohësh, modelja e nxehtë shqiptare Shkëndije Mujaj deklaroi në ekran se kishte hequr dorë nga fotot provokuese dhe se kishte bërë një ndryshim radikal në jetën e saj. Ajo është mbuluar me shami dhe shprehet se ndihet tepër...
Vajza e Robert Aliaj fitoi “The Voice Kids” në Belgjikë, vjen reagimi i parë në Instagram: WTF!
Ajo është Gala Aliaj, vetëm një adoleshente, e cila ka triumfuar në “The Voice Kids” në Beligjikë dhe i ka rrëqethur të gjithë me zërin e saj. Shumë e emocionuar dhe “mosbesuese”, vajza shprehet në rrjetin social Instagram se nuk...
“Me të kap ty zëre se ke kap…” Nuk përmbahet Jonida Maliqi
Blogerja Jonida Maliqi është vënë në shënjestër të kritikave nga përdoruesit e rrjeteve sociale pas një ndryshimi rrënjësor në pamje si rezultat i disa operacioneve plastike. Ajo ka publikuar një foto të fundit dhe komentet s’janë ndalur. “Me te kap...
Nuk do ta besoni kush është kjo vajzë pasi të shikoni fotot!
Me siguri që të gjithëve ju kujtohet djali i cili bëri mijëra operacione për t’u dukur si kukulla Ken... Ky post bën fjalë për Rodrigo Alves, personin e fiksuar me kukullën mashkull të firmës Barbie, i cili bëri operacione disa herë...
Bëjnë shkja gazetaren shqiptare: Dukesh si serbe! Ajo reagon ashpër: Me gjak ilir dhe krenare!
Moderatorja dhe gazetarja e njohur sportive Hygerta Sako ka ndarë me ndjekësit e saj një mesazh të pazakontë që i ka mbërritur në llogarinë e saj në Instagram. Një person me profil falsi i ka kthyer përgjigje në një foto...
“Si t’jashtmit” Rudina shikon me dashuri Frrokun, plasin komentet: Sa e ke kontratën me kët?
Padyshim një prej çifteve më të përfolura në showbizin shqiptar janë Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku, kjo për shkak të lidhjes së bujshme të bërë kryefjalën e mediave që në momentin që u zbulua. Të shumtë janë ata që ndjekin...
Trejsi Sejdini shkon në xhami e mbuluar me shami
Trejsi Sejdini është një prej vajzave më "hot" të estradës shqiptare. Modelja nga Elbasani ka dalë jashtë vetes këtë herë dhe ka hequr dorë nga pozat e zakonshme duke ndryshuar kompletisht në pamje. Ajo është mbuluar me shami për t’u...
Kush është ekonomistja e BKT që u vetëhelmua pasi i hoqën vajzën nga “gjiri i saj”
Alma Dauti është 37-vjeçarja nga Saranda e cila u vetë-helmua ditën e sotme dhe ndërroi jetë. Ajo u transportua me urgjencë me helikopter drejt Traumës, por nuk ka arritur të mbijetojë. Shkak për ngjarjen mësohet se u bë largimi drejt...
Roza Lati i kërkon 100 Mijë Euro Lori Hoxhës: M’i fut në çantë… Trashëgimtarja milionere qesh e sikletosur
Trashëgimtarja e Top Media, Lori Hoxha njihet si një prej blogereve më të suksesshme në Shqipëri përmes fotove që poston, ku reklamon luksin, veshjet e shtrenjta dhe jetën e bukur që bën. Në një foto të fundit që ka postuar...
“Ai më do dhe unë e dua atë…” Rihanna i lë të gjithë pa fjalë me deklaratën
Marrëdhënia e këngëtares Rihanna me yllin e Pop Chris Brown duket se ka marrë një kthesë. Ajo ka folur me fjalë të ëmbla për ndjenjat ndaj tij, pavarësisht se disa vite më parë kur ishin të lidhur ai "vuri dorë...
Pasi doli me një mashkull tjetër, Kejsi “ia përplas” Stresit: Ti i martuar me mua u kape me tjetrën në shtrat
Ish-gruaja e reperit Stresi, postoi një foto në Instastoryn e saj ku u la të nënkuptohej se kishte dalë me një mashkull tjetër. Në lidhje me foton reperi shqiptar reagoi duke thënë: Unë s’kam urrejtje ndaj teje, për mua mjafton...
“Ç’a thotë puna mirë?”/ Komentuesi i bën pazarin, s’përmbahet Rudina: Njësoj si mami jot!
Rudina Dembacaj vazhdon të jetë në qendër të thumbimeve nga komentuesit në rrjetet sociale, për shkak të ndërrimit të partnerit të tretë në jetën e saj. Lidhja me Mark Frrokun bëri menjëherë shumë bujë në mediat rozë dhe ndarja nga...
Plagët e humbjes së të atit nuk i janë mbyllur ende, Rudina Dembacaj rrëqeth me fjalët prekëse: Skandal ba, skandal!
Moderatorja dhe aktorja e humorit shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj humbi para disa javësh të atin. Edhe pse thonë se "koha shëron", humbja e njerit më të dashur nuk mund të harrohet lehtë si dhimbje. Këtë dhimbje Rudina...
Pasi i sekuestruan kartat dhe Range Rover-in e Rrajës, Kejvinën e lë edhe reperi shqiptar! “U pendova…”
Lidhja që zgjati sa karantina, Kejvina Kthella ndahet e lënduar nga reperi në SHBA Pas ndarjes nga Redjan Rraja, i cili i kishte mundësuar një jetë luksoze, karta krediti, Range Rover, shtëpi në perfieri të Tiranës, me sa duket modelja...
Elton John ndërpret koncertin: Kam humbur zërin, nuk mund të këndoj!
Elton John, dukshëm i mërzitur është detyruar të ndërpresë një koncert në Zelandën e Re pasi u ndje keq, për shkak të pneumonisë. Muzikanti 72 vjeçar, humbu zërin në mes të koncertit që po mbahej në stadiumin e Oklandit, Mount...
Adele nuk njihet më, trajnerja e saj zbulon sekretin e dobësimit drastik brenda pak muajsh
Këngëtarja dhe krijuesja e njohur e këngëve hit Adele, 31 vjeçe, u shfaq bujshëm me ansamblin e saj magjepsës ndërsa u bë mbëmjen e së dielës pjesë e Oscar, krah Jay Z dhe Beyoncé. Kohët e fundit ajo zbuloi edhe...
Brad Pitt fiton OSCAR-in e parë si aktor
Mund të duket si e pabesueshme, por edhe pse ka pasur një karrierë mjaft të madhe dhe të gjatë si aktor, Brad Pitt nuk kishte fituar asnjëherë deri më dje një çmim Oscar. Ka qenë filmi “One Upon a Time”...
Joaquin Phoenix merr OSCAR si aktori më i mirë për interpretimin në “Joker”
Joaquin Phoenix ka fituar çmimin Oscar si aktori më i mirë, falë interpretimit të tij në filmin “Joker”. Aktori 45- vjeçar është nominuar për katër çmime nga Academy Awards gjatë karrierës së tij. Ato janë për interpretimet në filmat “Joker”,...
Pas 27 vitesh martesë dhe dy fëmijëve, flet gruaja e prezantuesit që doli se ishte gay
Prezantuesi i njohur britanik, Phillip Schofield pranoi disa ditë më parë orientimin e tij seksual dhe pëlqimet që ka ndaj seksit të njëjtë. Ai u shpreh se në këtë rrugëtim të tijin të vështirë, e ka mbështetur bashkëshortja si dhe...
E dinit se stilisti i këtij fustani që mbajti veshur e dashura e Ronaldos në Sanremo, është shqiptar?
Përveç Alketa Vejsiut, një tjetër personazh që shoqëroi Amadeus në prezantimin e natës së tretë të “Sanremo 2020” ishte dhe partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez. Ajo ka shkëlqyer në skenën e festivalit dhe një nga fustanet e zgjedhur ka...
Pas 27 vitesh martesë dhe dy fëmijëve, prezantuesi i njohur: Jam gay
Prezantuesi i njohur britanik Phillip Schofield ka bërë me dije se është gay. Lajmin e ka dhënë përmes një postimi mjaft emocionues në Instagram. Ai tregon se ka kuptuar prej pak kohësh këtë orientim të tijin seksual. Schofield bën me...
Stonoi live në Sanremo, këngëtari i njohur shpërthen në lot: Shkatërrova gjithçka
Është mbajtur nata e parë e festivalit të famshëm italian “Sanremo”. Përveç konkurrentëve, në skenë u ngjitën edhe të ftuarit specialë, ku një prej tyre ishte edhe këngëtari i dashur për publikun, Tiziano Ferro. Ai në fillim këndoi këngën e...
Djali i John Lennon operohet me urgjencë, heq tumorin malinj nga koka
Julian Lennon, i biri i të famshmit John Lennon, ka pranuar në rrjetet sociale se është operauar me urgjencë dhe ka hequr nga trupi i tij një tumor malinj nga i cili ishte prekur. Julian Lennon ka hequr masën tumorale...
Aktorja e filmave për të rritur përfundon në polici, rrahu keq të dashurin
Aktorja e filmave për të rritur, Jesse Jane është arrestuar për shkak se akuzohet se ka sulmuar fizikisht të dashurin e saj Keyon Bastani. Sipas mediave të huaja ngjarja ka ndodhur në Oklahama. Në momentin që ajo kishte ushtruar dhunë...
Jennifer Lopez dhe Shakira: Nuk do të na paguajnë për super shfaqjen në Super-Bowl
Super shfaqja e Super Bowl, ku performonuan Jennifer Lopez dhe Shakira tërhoqën tej mase vëmendje. Madje, disa media shkruajnë se ishte shfaqja që tërhoqi më shumë vëmendje edhe se vetë ndeshja. Megjithatë, të gjithë mund të habiten kur të mësojnë...
Siç nuk i keni parë kurrë, Jennifer Lopez dhe Shakira “tërbohen” në skenë
"Le t'i tregojmë botës se çfarë mund të bëjnë dy vajza të vogla latine”. Kështu i ka thënë Jennifer Lopez Shakirës, pak para se të performonin bashkë në “Super Boël Half Time Show” në Miami. Yjet me famë botërore, Jennifer...
Reperi i njohur filmohet duke mbajtur në duar 50 mijë dollarë cash në një klub nate
Ai është mjaft i njohur për këngët dhe muzikën e veçantë që bën. Post Malone është pa dyshim një yll, por sëfundmi nuk është kursyer dhe ka dashur të tregojë mirëqenien në të cilën po jeton. Ai është filmuar teksa...
Pamela Anderson ndahet nga burri vetëm 12 ditë pasi u martuan
Kanë kaluar vetëm 12 ditë dhe Pamela Anderson i ka dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Jon Peters. Çifti u kurorëzua më pak se dy javë më parë, por sëfundmi kanë lajmëruar fundin e marrëdhënies mes tyre. Duke folur për...
Ekskluzive/E kishte të dashur para Mozzik, Loredana lidhet sërish me reperin e njohur libanez pas ndarjes
Ndarja e Loredanës nga Mozzik ka qenë një prej lajmeve më të klikuara dhe të diskutuara në showbizzin shqiptar. Gjithçka ndodhi shumë shpejt, fill pasi dyshja sollën në jetë vogëlushen e tyre, Hana, e cila tashmë është nën kujdesin e...
Më shumë
Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit