JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Mori vetëm tre vota, Kujtim Gjuzi: Falenderoj të gjithë ata që besuan tek ne!
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 04/05/2021 12:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kryetari i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, ditën e djeshme njoftoi që të mos të njohë zgjedhjet e 25 prillit, pasi ai mori vetëm 3 vota të dielën. Ndërsa ditën e sotme, Gjuzi është shprehur se koalicioni që ai ishte pjesë, ishte 'i vetmi koalicion opozitar, i cili nuk ra pre e “Rilindjes” së krimit.'

Gjithashtu, nga foltorja e Parlamentit, Gjuzi tha se 'falenderon të gjithë ata që e votuan dhe e besuan.'