JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Imami Krasniqi: Kuzhinën e kam pasion më pëlqen të gatuaj fli
Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 04/05/2021 10:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Imami Shefqet Krasniqi ka komentuar edhe një herë deklaratën e tij se gratë e kanë vendin në kuzhinë.

Ai teksa ka komentuar disa fotografi ku shihet duke gatuar ka thënë se gatuan me shumë qejf për shoqërinë e tij.

Krasniqi thotë se gatimin e bën me qejf, dhe se ushqimi i preferuar për të gatuar është flia.

“Unë këto punë i bëj me qejf dhe kam dëshirë që sidomos kur jam me shokë, unë të jem në kuzhinë. E kom pasion dhe e bëj me qef. Flinë e bëj më me qef.

Me punu në kuzhinë dhe çdo sen që e bën njeriu që është në shërbim të njerëzve është ibadet”, tha ai në emisionin Libero.