JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Pamje si nëpër filma/ Autoblindi që transportonte para sulmohet me breshëri plumbash
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 03/05/2021 21:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e frikshme është regjistruar në Afrikën e Jugut, ku një autoblind që transportonte para është qëlluar me breshëri plumbash. Kamera e vendosur brenda autoblindit ka kapur momentin e frikshëm, ku fatmirësisht nuk pati asnjë viktim në radhët e punonjësve të sigurisë. Videoja që ilustrohet edhe në vijim ka bërë xhiron e rrjetit, me shumë njerëz që vlerësojnë veprimet heroike të shoferit dhe duke e krahasuar atë me një Jason Bourne të jetës reale.