JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Takimi Zaev-Sela-Gashi të hënën ora 11:00 në Kuvend
Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 07/04/2021 16:42

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të hënën kryeministri Zoran Zaev takon krerët e koalicionit ASH-AAA, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi.

Alsat mëson ekskluzivisht se takimi do të zhvillohet në Kuvend me fillim nga ora 11:00.

Në takim përveç liderëve do të jenë të pranishëm edhe koordinatorët e grupeve parlamentare, Skender Rexhepi (ASH-AAA) dhe Jovan Mitrevski (LSDM).

Takimi ende nuk është konfirmuar zyrtarisht.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?
  • KË DO VOTONI MË 25 PRILL?